Доставка товарів


Доставка по Києву

Термін доставки - протягом дня по м. Київ (при наявності товару на складі в Києві, більшість знаходиться за межами столиці).

Вартість доставки:

При покупці на суму від 10000 грн. - безкоштовно.

При покупці на суму від 5000 грн. - 250грн.

При покупці на суму до 5000 грн. - 350грн.

 

Підйом меблів в квартиру - 45 грн. при наявності робочого ліфта, якщо підйом ліфтом не можливий - то, підйом за один поверх становить від 10 грн. за одну одиницю меблів.

Доставка в межах 30 км зони від м. Києва складає 450 грн. + Підйом на один поверх 10 грн. за одну одиницю меблів.

Якщо під'їзд автомобіля до місця вивантаження утруднений - вартість перенесення меблів обмовляється окремо.

Збирання меблів обговорюється окремо.

 

Доставка по Україні

Доставка здійснюється тільки після його 100% оплати товару, оплата повинна бути зроблена не пізніше ніж за добу до його відвантаження.

Вартість доставки в регіони України здійснюється за тарифами транспортних компаній. У кожному разі прораховуються індивідуально.

Термін доставки в регіони України становить 1-7 днів і вважається з наступного дня після готовності Замовлення. Термін доставки залежить від сезону, інтенсивності руху автотранспорту перевізників в даному напрямку, а також можливість вивезення Постачальником конкретного Замовлення у той чи інший день зі складу Виробника.

Увага! К-меблі не несе відповідальності за доставку, страховку і якісну злагоджену роботу виконувану транспортними компаніями - перевізниками.

У випадку обставин не залежать від Постачальника термін доставки може змінитися, при цьому Постачальник зобов'язаний повідомити Покупцю про зміну терміну доставки.

 

У разі самостійного вивозу Замовлення зі складу Постачальника, вартість доставки і витрати Замовника пов'язані з цим не компенсується.

 

Форс-мажорні обставини

При виникненні будь-яких випадків з повернення товару, всі витрати пов'язані з цією операцією несе замовник. В момент повернення товару на склад продавця (виробника), складається акт прийому в присутності замовника або представника транспортної компанії. При непошкодженій упаковці та вироби, товар ставиться на прихід по складу і замовнику повертається вартість товару. У разі виявлення дефектів від складання або розпакування вироби, пошкодження упаковки замовником, даний виріб не ставиться на прихід по складу, а залишається на 10-ти денний термін. Замовнику відправляється копія акту, і протягом зазначеного часу зберігання він зобов'язаний забрати пошкоджений товар. Після закінчення цього часу товар утилізується, вартість товару не повертається. Індивідуальні замовлення, замовлення стандартних виробів в індивідуальних кольорах поверненню і обміну не підлягають.

Top
  • Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 10000 грн. При наявності товару на складі

    Детальніше на сторінці Доставка