Авторські права, оферта

1. Всі права на матеріали сайту захищені. Відтворення, цитування, копіювання або розповсюдження матеріалів у будь-якій формі може проводитися тільки з письмового дозволу правовласника.

2. Крім письмового дозволу, при використанні матеріалу інтернет-сайтами (каталоги, блоги і т.д.) обов'язкове зазначення імені автора і посилання на джерело виключно у вигляді імені автора і вказівки

Джерело: к-Меблі - інтернет магазин меблів

Код: Джерело: <a href="http://www.k-mebel.net.ua/">к-Меблі - інтернет магазин меблів</a>

Допустима також посилання на сторінку, з якої був узятий матеріал, з зазначенням в якості посилального АНКОРу title / назви матеріалу.

Джерело вказується безпосередньо під ім'ям автора, як на нашому сайті, і не може бути зміщений. Застосування на засланні скриптів, тегів noindex і nofollow, редиректів, а також просто вказівка ​​адреси сайту без активного посилання неприпустимо. Вставляти в статтю свої посилання заборонено. Якщо у змісті статті присутні внутрішні посилання, вони повинні бути збережені. Ім'я автора і джерело повинні бути зазначені таким же кольором і шрифтом, як весь скопійований матеріал.

3. Особи, які копіюють матеріали без посилання, а також копіюють статті, описи, цим фактом безумовно беруть на себе публічну оферту на копіювання авторських матеріалів на умовах грошової винагороди з розрахунку 4$ за 1000 знаків в місяць.

4. Відтворення, цитування, копіювання або розповсюдження матеріалів www.k-mebel.net.ua означає безумовне прийняття цієї оферти.

З питань дотримання авторських прав, платного і безкоштовного копіювання матеріалів звертайтеся до адміністрації.

Top
  • Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 10000 грн. При наявності товару на складі

    Детальніше на сторінці Доставка